ارسال خبر: ۳ آبان ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۲۳۸
کرج ؛ خبرگزاری مهر: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از راه اندازی 2 ایستگاه از خط 2 قطارشهری، با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد تومان خبر داد. ...
آخرین خبرها
فردیس ؛ آلایندگی سوخت مصرفی نیروگاه منتظر قائم فردیس که تامین کننده سه درصد برق کشور است، به چالشی لاینحل بدل و این بار ابتدای سال ۹۴ زمان جایگزینی کامل گاز طبیعی برای مصرف نیروگاه اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، استان البرز که به واسطه قرارگیری در مسیر ۱۴ استان کشور، محورهای مواصلاتی همیشه شلوغ و پرترددی دارد که ارمغانشان برای استان آلودگی فزاینده هواست، از فعالیت منابع آلاینده دیگری نیز رنج می برد.

نیروگاه...

ارسال خبر: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۸۷۷
ساوجبلاغ ؛ نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسترسازی برای تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم همسویی رفتارهای سیاسی و فرهنگی با نگرش اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت...

ارسال خبر: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۸۸۰
کرج ؛ آرزوهای اهالی ورزش در البرز با گذشت بیش از 4 سال از استان شدن هنوز برآورده نشده است و در این میان کم کاری مدیران با شعار جبران نمی شود...
ارسال خبر: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۸۸۱
کرج ؛ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز بزرگترین ویژگی حضرت معصومه (ع) را ولایت مداری عنوان کرد و گفت: حضرت معصومه (ع) در حمایت از حریم ولایت به شهادت رسید و شهیده...
ارسال خبر: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۸۸۲
کرج ؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز ضمن گرامیداشت دهه فجر، گفت: مکان جدید داروخانه جمعیت هلال احمر استان را روز 21 بهمن افتتاح می شود.

حسین نصیری در گفتگو با مهر...

ارسال خبر: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۸۸۳
کرج ؛ رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد: متاسفانه رخداد حوادث ویژه در هفته گذشته در استان البرز ۷۳ نفر را راهی بیمارستان کرد.

کوروش سلیمی در گفتگو...

ارسال خبر: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۸۸۵
کرج ؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از اکران ۱۰ فیلم برتر سی و سومین جشنواره فیلم فجر در سینما هجرت کرج خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی...

ارسال خبر: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۸۸۶
کرج؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز از آغاز المپیاد ورزش استان از روز دوشنبه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز...

گفتگو