آخرین خبرها
تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۹۳
کرج ؛ همایش دولت، ملت، همدلی و همزبانی که با سخنرانی علی مطهری قرار بود ساعت 17 امروز در کرج برگزار شود، لغو شد.به گزارش خبرنگار مهر، همایش دولت، ملت، همدملی و همزبانی که قرار بود در آن علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام موسوی لاری، دکتر نجفقلی حبیبی، دکتر ابراهیم اصغر زاده، دکتر محسن مهرعلیزاده و دکتر احمد توکلی سخنرانی کنند، لغو شد.

این همایش قرار بود به همت گروه فرهنگی «جمله» و کانون همبستگی دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار شود.

با توجه به حاشیه های سخنرانی علی مطهری در چند شهرستان از جمله شیراز، از ابراهیم اصغر زاده هم به عنوان سخنران جایگزین دعوت شده بود که در این همایش حضور داشته باشد.

خبرنگار مهر در این خصوص با رضا عسگری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری کرج گفتگو کرد.

عسگری در پاسخ به پرسش مهر مبنی بر اینکه دلیل لغو سخنرانی علی مطهری چیست؟ اظهار کرد: همایش دولت، ملت، همدلی و همزبانی و همچنین سخنرانی علی مطهری در کرج لغو نشده است.

شورای تامین استان با برگزاری همایش و سخنرانی علی مطهری مخالفتی ندارد

وی در ادامه بیان کرد: کانون هبستگی و فارغ التحصیلان بانی برگزاری این همایش بود. مکان و ساعت برگزاری این همایش با برنامه ای که از سوی طیف اصولگرا در کرج برگزار می شد تداخل داشت به همین منظور از برگزار کنندگان خواستیم محل برگزاری همایش را تغییر دهند.

این مسئول ادامه داد: متاسفانه کانون همبستگی و فارغ التحصیلان قبل از اینکه مجوزی را از سوی شورای تامین استان دریافت کنند اقدام به اطلاع رسانی کردند.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری کرج یادآور شد: کانون همبستگی و فارغ التحصیلان اعلام کرد؛ به دلیل اینکه اطلاع رسانی کرده است امکان تغییر مکان برگزاری همایش را ندارد.

وی گفت: به برگزارکنندگان پیشنهاد شد برنامه مدنظر را در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد کرج برگزار کنند ولی مخالفت کرده و سخنرانی را لغو کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا شورای تامین استان با برگزاری مراسم مخالفت کرده است است خیر؟» گفت: خیر ما با برگزاری همایش و همچنین سخنرانی علی مطهری مراسم مخالفتی نداریم. وظیفه تامین امنیت همایش به عهده استان البرز است و تداخل برگزاری این همایش با برنامه اصولگرایان احتمال تنش را زیاد می کرد به این دلیل با برگزاری همایش در تالار شهیدان نژادفلاح مخالفت کردیم.

عسگری طبق بررسی های نهایی برگزاری همایش دولت، ملت، همدلی و همزبانی را در تالار شهیدان نژادفلاح را مناسب ندانست و گفت: وظیفه ما این است که اگر درگیری و تنشی ایجاد می شود به درون شهر تسری پیدا نکند.

این مسئول در پایان به مشکلات پیش آمده برای سخنران این همایش در استانهای دیگر اشاره کرد و گفت: برای اینکه از اتفاقات احتمالی جلوگیری کنیم به برگزار کنندگان همایش پیشنهاد دادیم که محل برگزاری همایش را تغییر دهد.

این در حالی است که؛ خبر سخنرانی علی مطهری در همایش دولت، ملت، همدلی و همزبانی در وب سایت رسمی وی منتشر شده بود. ولی روزهای گذشته شایعه لغو سخنرانی علی مطهری در کرج در شبکه های اجتماعی و در میان قشرهای مختلف مردم نقل می شد.

در ساعات اولیه صبح بخش قابل توجهی از پیام های کاربران کرجی در شبکه های اجتماعی به خبر لغو این همایش و سخنرانی مطهری اختصاص داشت.

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۹۲

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، ایرج موفق در مراسم رونمایی از پایگاه اینترنتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز که پیش از ظهر امروز با حضور استاندار و معاونان حوزه استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: راه اندازی این سامانه دستاورد خوبی برای استان البرز محسوب می شود و می تواند مانع از سردرگمی سرمایه گذاران مختلف باشد.

وی افزود: در سال گذشته 5 مجموعه سرمایه گذاری خارجی جذب شدند اما به سبب اینکه سرمایه گذاری نیازمند مراجعه به دستگاه های مختلف استان است، این مرکز می تواند اقدامات هماهنگی را به درستی انجام دهد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه بر اساس این سامانه سرمایه گذاران می توانند در بخش های مختلف درخواست کرده و آن را اجرایی کنند، گفت: اقدامات مناسبی در استان انجام شده اما مستلزم پراختن مناسب به زیرساخت های سرمایه گذاری در استان است.

وی خاطرنشان کرد: تامین زمین مورد نیاز، امکانات زیرساختی مانند برق،گاز، آب و انرژی مورد نیاز، ملاحظات زیست محیطی با توجه به قرار گرفتن در شعاع 120 کیلومتری و نزدیکی به پایتخت باید مورد توجه قرار گیرد.

موفق اظهار داشت: 250 پروژه در فاز نخست ارائه شده که تاکنون 50 پروژه صنعتی در حال حاضر در دستور کار قرار گرفته و مابقی پروژه ها در مراحل بعدی آماده جذب سرمایه گذار است.

وی افزود: این پروژه ها صنعتی در بخش ها و رشته های صنعتی مختلف برنامه ریزی شده و مواردی که پیشرفت فیزیکی مناسبی داشتند و نیز پروژ ه های دارای شرایط خاص و استراتژیک در اولویت هستند و اطلاعات کامل آن در سایت وجود دارد.

انتهای پیام/ ی

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۹۱

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی در حکمی ابوالفضل فانی را به عنوان مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز منصوب کرد.

با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز منصوب می شوید.

رجاء واثق دارم با توکل برخداوند متعال در انجام امور محوله جهت پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید موفق و مؤید خواهید بود.

انتهای پیام/

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۹۰

زمین‌های رها شده در نظرآباد تعیین تکلیف شوند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، حجت الله صادقی در مراسم رونمایی از پایگاه اینترنتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز که پیش از ظهر امروز با حضور استاندار و معاونان حوزه استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: برای سرمایه گذاری در البرز باید در ابتدا زیرساخت های آن فراهم شود تا سرمایه گذار بتواند از آن ها استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه در شهرک صنعتی نظرآباد در بخش دولتی تعدادی از سرمایه گذاران زمینی را تحت عنوان پروژه ای در اختیار گرفته و آن را رها کرده اند، افزود: در 8 ماه گذشته از شرکت شهرک های صنعتی درخواست شده خلعیت آنان را صادر کند، چراکه متقاضیان جدیدی وجود دارد اما زمینی برای ارائه به آنان وجود ندارد.

فرماندار نظرآباد بیان کرد: در شهرستان نظرآباد دو شهرک صنعتی مصوب هیئت دولت وجود دارد که در صورتی که شرایط بهره برداری از آن ها فراهم شود، استقبال زیادی از آن می شود.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که به وضع موجود و مشکلات سرمایه گذاران رسیدگی نکنیم، علاوه بر از دست دادن سرمایه گذاران موجود تاثیر منفی بر افرادی که تمایل به سرمایه گذاری دارند نیز می گذاریم.

صادقی با بیان اینکه برخی واحدهای صنعتی استان با مشکلاتی مواجه هستند، گفت: در صورت شناسایی و برطرف کردن مشکلات آنان، علاوه بر رونق سرمایه گذاری آن ها، جذب سرمایه گذار را به سبب پشتیبانی و حمایت مسئولان استانی به همراه دارد.

فرماندار نظرآباد با تاکید بر طرح توسعه واحدهای تولیدی موجود، اظهار داشت: با تلاش و پشتیبانی از این طرح ها می توانیم زودتر به نتیجه برسیم .

وی با بیان اینکه در استان های هم جوار به شدت از سرمایه گذاران استقبال می کنند ، تصریح کرد: سرمایه گذارانی که به البرز مراجعه می کنند و ما موفق به جذب آنان نمی شویم، استان های هم جوار آن را جذب کرده و از آنان بهره مند می شوند.

وی با اشاره به وجود روحیه منفی ایجاد شده در سرمایه گذاران، گفت: عدم راهنمایی صحیح و مخالفت و مبارزه با آن ها متاسفانه در سیستم ها و نهادهای استان وجود دارد که مانع از حضور سرمایه گذاران می شود.

انتهای پیام/ ی

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۸۹

موانع و بروکراسی اداری برای سرمایه‌گذاران البرز رفع شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عبادالله کامکار در مراسم رونمایی از پایگاه اینترنتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز که پیش از ظهر امروز با حضور استاندار و معاونان حوزه استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: باید زیرساخت های سرمایه گذاری در استان البرز فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه فهرست کامل طرح ها باید در اختیار سرمایه گذار قرار گیرد، افزود: در صورتی که طرحی به سرمایه گذار پیشنهاد می شود، باید مسیر ورود و خروج و نیازهای مربوط به آن مشخص باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز تصریح کرد: موانع مربوط به بروکراسی اداری که فعالیت سرمایه گذار را با مشکل مواجه می کند باید رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه آماده سازی و ارائه چک لیست به سرمایه گذار از موارد بسیار مهمی است، گفت: هماهنگی لازم در این راستا باید در استان و دستگاه های اجرایی انجام شود.

کامکار خاطرنشان کرد: باید چراغ راه سرمایه گذار از از بدو ورود تا زمان استقرار آن باشیم تا با موانعی برای انجام فعالیت های خود مواجه نشود.

وی اظهار داشت: حفظ وضعیت موجود و ثبات آن از از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به این امر می توانیم میزان سرمایه گذاری و جذب آن در استان را افزایش دهیم.

انتهای پیام/ ی

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۸۸

سامانه سرمایه‌گذاری البرز در خدمت دستگاه‌های اجرایی قرار می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سیدحمیدطهایی در مراسم رونمایی از پایگاه اینترنتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز که پیش از ظهر امروز با حضور معاونان استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: راه اندازی سامانه اتوماسیون جامع سرمایه گذاری در البرز کار زیربنایی و ماندگاری است که امید است این سامانه پربار در خدمت جامعه، دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی قرار گیرد.

وی افزود: راه اندازی این پایگاه برای استفاده از علم و دانش روز و بهره برداری از استعدادهای موجود به منظور ایجاد شرایط لازم برای سرمایه گذاری و توسعه استان بسیار است.

استاندار البرز با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه ها در این راستا، بیان کرد: در صورت همکاری همه دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی موانع موجود در مسیر توسعه استان هموار می شود.

وی تصریح کرد: عمده توجه و تمرکز در این زمینه باید توجه به مباحث اقتصادی، جذب سرمایه، افزایش تولید، استفاده ازامکانات موجود باشد تا به دنبال آن رونق اقتصادی در استان ایجاد شود.

طهایی بابیان اینکه جذب سرمایه گذار برای ایجاد اشتغال در البرز لازم است، گفت: با توجه به آمار واحدهای تولیدی بیش از 3 هزار و 200 واحد صنعتی در استان البرز وجود دارد که در صورت ایجاد بسترلازم برای رونق تولید می تواند به ایجاد اشتغال و تقویت بخش تولید و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کنند.

وی با بیان اینکه باید زمینه کار و جذب سرمایه گذار و به دنبال آن حمایت و پشتیبانی در استان البرز فراهم شود، گفت: هرگونه قول و قراری که در این سامانه گذاشته می شود، از نظر ما به عنوان تعهدی لازم الاجرا محسوب می شود.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: اگر دست به دست هم دهیم، کار خوبی اجرا می شود که با همکاری همه جانبه همه دستگاه ها به صورت مکرر و مداوم، تحقق می یابد.

وی با اشاره به مشارکت همه بخش ها در این اتوماسیون اظهار داشت: نباید تنها یک سازمان متولی این کار باشد و باید سایر دستگاه ها از جمله بخش های دولتی، خصوصی، اتاق بازرگانی، انجمن ها و صنعتگران نیز حول این محور بچرخند و کار را پیش ببرند تا این سامانه به عنوان حلقه وصلی میان تولید و علاقمندان به سرمایه گذاری در استان موفق عمل کند.

طهایی با تاکید بر اینکه طرح هاباید آماده تر و سنجیده تر باشد، گفت: در صورت ارائه طرح های همه جانبه و کامل نتیجه گیری بهتری حاصل می شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در فضای جهانی، کشور با اقبال مواجه شده است، شرکت های مختلف در سال جاری و سال گذشته برای سرمایه گذاری، مشارکت و انتقال تکنولوژی اعلام آمادگی کرده اند که باید از این ظرفیت بهره مند شویم.

استاندار البرز افزود: البرز با توجه به نزدیکی به پایتخت از استعدادهای فراوانی برخوردار است که باید از آن در جهت سرمایه گذاری در استان بهره ببریم.

انتهای پیام/

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۸۷

برنامه‌ریزی مناسب برای جذب و استقبال از سرمایه‌گذار در البرز فراهم شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، حجت الله قائمی در مراسم رونمایی از پایگاه اینترنتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز که پیش از ظهر امروز با حضور استاندار و معاونان حوزه استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: البرز از جمله استان هایی است که ظرفیت قابل ملاحظه ای برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف دارد.

وی افزود: با توجه به دغدغه اشتغال در استان، باید این ظرفیت ها را ساماندهی کرده و میزان جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی را افزایش دهیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز با اشاره به حلقه مفقوده سرمایه گذاری در البرز تصریح کرد: برای سرمایه گذاری در استان البرز تمرکز فعالیت برای جذب سرمایه گذار وجود نداشت و نظم لازم و کافی برای سرویس دهی و ارائه خدمات به سرمایه گذاران داخلی و خارجی نداشتیم.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز گفت: زمانی که سرمایه گذار برای سرمایه گذاری به استان می آید، باید طرح ها آماده باشد و با برنامه ریزی مناسب آماده پذیرایی و استقبال از آن ها باشیم.

قائمی با اشاره به اینکه در نظر داریم مطالعات ظرفیت سنجی را تهیه کنیم، خاطرنشان کرد: تا پایان اردیبهشت ماه همه دستگاه های اجرایی عناوین پروژه های خود را به اداره کل اقتصاد و دارایی تحویل داده اند که مورد بررسی قرار گرفته است.

وی بیان کرد: در این راستا اداره کل اقتصاد و دارایی ساختمانی در دست احداث دارد که در مراحل پایانی خود قرار دارد.

انتهای پیام/ج

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۸۶

۱۰۳ پروژه مطالعه شده در سامانه خدمات سرمایه‌گذاری البرز قرار می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، ابوالفضل فلاح در مراسم رونمایی از پایگاه اینترنتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز که پیش از ظهر امروز با حضور استاندار، معاونان حوزه استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: این سامانه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که امر سرمایه گذاری در استان را تسهیل و تسریع می بخشد.

وی با اشاره به این سامانه های پنجگانه افزود: این سامانه ها شامل نظارت بر طرح های سرمایه گذاری، سامانه تعاملی سرمایه گذار و سرمایه پذیر، سامانه بررسی مشکلات سرمایه گذار، سامانه پذیرش سرمایه گذار و سامانه فرصت های سرمایه گذار است.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان البرز، بیان کرد: مرکز خدمات سرمایه گذاری که چند ماه است در استان شکل گرفته، می تواند اقدامات تکمیلی خود رادر این سامانه انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: این سامانه ها به صورت تعاملی با بخش خصوصی، بخش دولتی، مرکز خدمات سرمایه گذاری و مدیران دستگاه های اجرایی در جهت رفع مشکلات و موانع موجود فعالیت می کند.

فلاح با تاکید بر اینکه این سامانه دارای قابلیت های خوبی است، گفت: تا پایان خردادماه 103 پروژه مطالعه شده که توسط دستگاه های اجرایی معرفی شده اند، در این سامانه قرار داده می شود که تمامی اطلاعات این پروژه ها در این سایت قابل مشاهده است تا در صورت تمایل نسبت به سرمایه گذاری آن اقدام کند.

وی بیان کرد: قسمت های متنوعی از جمله قوانین و مقررات و کارگاه های آموزشی در این سامانه وجود دارد که پیشنهاد می شود سرمایه گذاران، بخش خصوصی، صاحبان صنایع و مردم به این سایت مراجعه کنند و همچنین مشکلات موجود را برای ارتقا سطح آن اعلام کنند.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان البرز گفت: 324 پروژه اولویت دار برای این طرح معرفی شد که 103 طرح آن تاکنون مورد تایید قرار گرفته است.

وی افزود: این طرح ها مربوط به شرکت توزیع برق استان البرز، آب منطقه ای، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، آب و فاضلاب، میراث فرهنگی، شرکت گاز، شهرداری و قطار شهری کرج است.

انتهای پیام/ج

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۸۵

سامانه تسهیل سرمایه گذاری حلقه ای میان تولید و سرمایه باشد

کرج؛استاندار البرز گفت: سامانه تسهيل سرمايه گذاری، بايد شرايطی را فراهم كند كه حلقه وصلی بين توليد استان و سرمايه گذاران داخلی و خارجی باشد.به گزارش خبرنگار مهر، سید حمید طهایی در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان که پیش از ظهر امروز در سالن شهدای دولت برگزار شد، اظهار کرد: راه اندازی سامانه تسهیل سرمایه گذاری در استان، كاری زیر بنایی و ماندگار است، كه انتظار می رود این سامانه پر بار در خدمت دستگاه های اجرایی، دولت و بخش خصوصی قرار گرفته و مفید واقع شود.

طهایی در ادامه گفت: استفاده از علم و دانش روز و بهره برداری از استعداد های موجود و ایجاد زمینه و شرایط برای سرمایه گذاری و توسعه استان، امری است كه باید با یاری تمامی دستگاه های اجرایی صورت گیرد.

وی ادامه داد: جذب سرمایه، افزایش تولید، استفاده از امكانات موجود و رونق اقتصادی، از نكاتی است كه در استان باید توجه ویژه ای به آن داشت و زمینه مناسب برای جذب سرمایه گذاران و حمایت و پشتیبانی با بررسی های لازم صورت گیرد.

طهایی تاكید كرد: این سامانه باید شرایطی را فراهم كند كه حلقه وصلی بین تولید و سرمایه گذاران داخلی و خارجی باشد، همچنین هر اندازه كه طرح ها سنجیده تر باشند، زودتر به نتیجه مطلوب می رسند.

نیاز به بررسی دقیق ظرفیت های استان

در ادامه جلسه مدیر كل اقتصاد و دارایی استان البرز، با اشاره به آغاز به كار سامانه تسهیل سرمایه گذاری در استان، گفت: نیمه دوم سال ۹۳ سرمایه گذاری خارجی در استان به مقدار ۱۷۰ میلیون دلار توسط ۲۰ شركت صورت گرفت، كه از این میزان ۷۲ میلیون دلار آورده مالی ثبت و محقق شده و باقی تاكنون اعلام نشده است.

ابوالفضل فلاح در ادامه بیان کرد: سال گذشته ۲۷ جلسه با سرمایه گذاران خارجی و همچنین ۵ نشست نیز برای بررسی مشكلات و موانع متقاضیان سرمایه گذاری خارجی برگزار شده و برای ارتقای دانش فنی و ظرفیت سازی در استان نیز ۲ كارگاه آموزشی دایر شد.

این مسئول افزود: ظرفیت های سرمایه گذاری تاكنون به معنای علمی و دقیق كه عناوینی منطبق با اسناد فرادستی كه قابل ارائه به سرمایه گذاران داخلی و خارجی باشد، وجود نداشته است.

وی تاكید كرد: اكنون ۲۳۴ طرح عمرانی، دولتی و خصوصی اعلام شده است، كه از این میزان به تعدادی كه طرح توسعه و نیاز به تامین مالی دارند، توجه بیشتری می شود.

فلاح در پایان گفت: سرمایه گذاری در بخش های خصوصی در زمینه ساخت واحدهای تولیدی پراكنده، در ساخت و تولید انرژی الكتریكی، در زمینه كاهش تلفات در شبكه های انتقال، عناوین سرمایه گذاری در این استان است.

تاریخ ارسال خبر: ۷ خرداد ۱۳۹۴ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۸۴

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز از ندامت‌گاه مرکزی کرج بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی صبح امروز از ندامتگاه مرکزی کرج بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی جبار باقری مدیرکل اداره زندان های و اقدامات تامینی استان البرز صورت گرفت نماینده ولی فقیه در استان البرز از سالن های ملاقات، اندرزگاه، بخش اداره فرهنگی و تربیتی و پروژهای عمرانی در حال ساخت در ندامتگاه مرکزی کرج بازدید کرد.

امام جمعه کرج همچنین از بیمارستان ساخته شده در ندامتگاه مرکزی کرج بازدید و از نزدیک در جریان روند ساخت این مرکز بهداشتی و درمانی قرارگرفت.

وی همچنین در فضای صمیمانه با مددجویان ندامتگاه مرکزی کرج گفت وگو و از نزدیک در جریان مشکلات این مددجویان قرار گرفت.

انتهای پیام/ج